Wstecz

„Porozmawiajmy o neuroróżnorodności”

🧠 Seria wydarzeń “Porozmawiajmy o Neuroróżnorodności” stanowiła szansę na edukację, zrozumienie i wspólną pracę nad projektowaniem rozwiązań przyjaznych dla różnych umysłów w przykładowych przestrzeniach życia społecznego.

🧠 Celem było zwiększenie świadomości i zrozumienia pomiędzy różnymi neurotypami oraz wspieraniu osób neuroatypowych (w tym autystów, dyslektyków, osób ADHDowych).

🧠 Przedmiotem projektu Sieć przyjaciół neuroróżnorodności była serią wydarzeń webinarowo-warsztatowo-konferencyjnych “Porozmawiajmy o neuroróżnorodności”!

🧠 Składała się ona z 5 godzin webinarów online oraz całodniowego wydarzenia stacjonarnego w Warszawie.

🧠 Po wieńczących serię „Porozmawiajmy o neuroróżnorodności” warsztatach stacjonarnych, osoby uczestniczące wyraziły swoje (entuzjastyczne) opinie poprzez anonimowe formularze. Jednym z najbardziej cenionych elementów okazała się możliwość aktywnej interakcji i pracy na żywo, co pozwoliło im na zdobycie praktycznych umiejętności.

🧠 Prowadzący spotkanie zyskali pochwałę za swoje profesjonalne podejście oraz szczególne zwracanie uwagi na potrzeby uczestników, co uwidaczniało się m.in. w zgromadzeniu formularzy potrzeb i wdrożeniu dostosowań podczas wydarzenia. Angażujące prowadzenie oraz skrupulatna praca z wszystkimi grupami przyczyniły się do tworzenia pozytywnej atmosfery, gdzie każda osoba uczestnicząca mogła wnosić aktywny wkład.

Weronika Tomiak
Weronika Tomiak
http://neuroroznorodni.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności