Wstecz

Poznaj nas!

Założycielka i prezeska Zarządu Fundacji

Weronika Tomiak

Wyróżniona tytułem Forbes 25 under 25 w kategorii „Działalność społeczna i zrównoważony rozwój”. Studentka kierunku lekarskiego i absolwentka lingwistyki dla biznesu.

Koordynuje kampanię w mediach społecznościowych, organizuje wydarzenia, odpowiada za wytyczanie strategii organizacji i komunikację.

Wiceprezeska Zarządu Fundacji

Karolina Kwas

Projektantka z korzeniami w sztuce nowoczesnej, absolwentka ASP w Łodzi oraz kierunku User Experience & Product Design na Uniwersytecie SWPS. Jej praca koncentruje się na wsparciu idei neuroróżnorodności poprzez projektowanie inkluzywnych rozwiązań. Karolina wierzy, że dobrze zaprojektowane produkty i usługi mogą realnie przyczynić się do poprawy jakości życia.

W Fundacji Neuroróżnorodni, odpowiada za prowadzenie badań potrzeb, współorganizację wydarzeń oraz budowanie strategii, która promuje ideę wspierania neuroróżnorodności. Reprezentuje organizację na zewnętrznych wydarzeniach, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie designu, projektowania doświadczeń i neuroróżnorodności.

Wiceprezes Zarządu Fundacji

Igor Tomecki

student Prawa oraz Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, a także Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Posiada doświadczenie zawodowe w sektorze telekomunikacyjnym, prawnym oraz instytucjach międzynarodowych.

W Fundacji Neuroróżnorodni odpowiada za obszary prawne, finansowe i organizacyjne, a także wyznaczanie strategii w organizacji. Reprezentuje Fundację na zewnątrz współpracując z jej partnerami i koordynując wspólnie podejmowane projekty.

Członkini projektów Fundacji

Aleksandra Kobyłecka

Przyszła lekarka z aspiracjami naukowymi, specjalizująca się w neuroonkologii oraz mikrobiologii. Aktywnie działa na rzecz popularyzacji nauki – występowała na licznych konferencjach, a także z powodzeniem je organizowała. Prywatnie, zainteresowana kulturą francuską.

W Fundacji Neuroróżnorodni odpowiada za współorganizację wydarzeń edukacyjnych i redagowanie newslettera, aktywnie przyczyniając się do wsparcia i promocji neuroróżnorodności.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności